O nas

Kwartet smyczkowy UpBeat Quartet to cztery piękne kobiety, cztery energiczne temperamenty i jedna wspólna pasja - muzyka! Czerpiemy z niej radość w najczystszej postaci i dzielimy się nią ze światem. Klasyczne wykształcenie muzyczne i doświadczenie zdobyte w orkiestrach i zespołach rozrywkowych ugruntowały w nas profesjonalizm i swobodę wykonawczą. Uwielbiamy ryzyko i odkrywanie nowych przestrzeni dźwiękowych, pociąga nas ten sam szeroko pojęty ruch i nieprzewidywalność. Wykonujemy muzykę rozrywkową - pop, rock, muzykę filmową, a także klasyczną. Wyjątkowy sposób w jaki ją odczuwamy, w połączeniu z naszymi nietuzinkowymi osobowościami stanowi mieszankę, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Mamy za sobą gościnną współpracę z gwiazdami sceny rozrywkowej i klasycznej - m.in. Electric Light Orchestra, Kayah, Zbigniew Wodecki, Piotr Rogucki, Kamil Bednarek, Bracia Cugowscy, Edyta Górniak, Adam Sztaba, Włodek Pawlik, Grzegorz Turnau, Placido Domingo, Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski.

Z radością nawiązujemy współpracę z innymi artystami - wokalistami, instrumentalistami, kompozytorami czy DJ-ami.

Gdy miała sześć lat, jej mama zapisała ją do szkoły muzycznej na fortepian. Jednak po koncercie, na którym zobaczyła dwie dziewczynki grające na skrzypcach z układem choreograficznym, od razu oświadczyła mamie, że wybiera skrzypce, bo można z nimi.. tańczyć! Od tamtej pory gra (niekoniecznie zawsze tańcząc). Inne pasje? Żeglarstwo, psy – szczególnie gdy ma czas na długi spacer, a także gimnastyka artystyczna – niedawno czynnie, teraz głównie w telewizji.

Pochodzi z Białorusi, a od lat koncertuje w Polsce wykonując muzykę symfoniczną, rozrywkową i operetkową. Inspirację czerpie z kultury słowiańskiej i tradycji swoich rodzimych stron. Swoje artystyczne potrzeby spełnia także poprzez tworzenie roślinnych kompozycji oraz biżuterii z motywami leśnymi. Kocha górskie wycieczki, obserwację nocnego nieba oraz jadę na rolkach.

W jej żyłach płynie węgierska krew, a serce bije w rytmie czardasza! O byciu muzykiem marzyła od najmłodszych lat. Tę pasję realizuje do dziś, mając za sobą koncerty z wieloma wspaniałymi artystami. Uwielbia kontakt z naturą, dlatego w wolnych chwilach wsiada na rower i podróżuje, najczęściej w nieznane. Interesuje ją dynamiczny świat dookoła niej, a swoją kreatywność wykorzystuje ze smakiem w kuchni, zawsze słuchając przy tym muzyki pełnej dobrej energii.

Nie wyobraża sobie życia bez smyczka, który towarzyszy jej od najmłodszych lat. Muzykę eksploruje na wiele sposobów, nie zamykając się na żadne style i gatunki. Gra zespołowa to coś, w czym odnajduje się najlepiej, czy to będąc członkiem orkiestry symfonicznej, kameralnej czy też zespołu muzyki alternatywnej. Lubi dobre kino, teatr i jedzenie, o którym mogłaby rozmawiać godzinami!